İzmir Berber Tezgahları – Yeni Nesil Berber Tezgahları

Kaliteli Ve Modern Berber Mobilyaları

Berber salonları için kaliteli iş yeri mobilyaları çok önemlidir.  Bu iş yerleri öncelikle maliyetlerini düşünerek iş yeri mobilyalarını  kaliteli malzemelerden yapılmış olan konforlu ürünlerden tercih etmelidir. Bu ürünlerin konforlu ve kaliteli olması ayrıca müşteri memnuniyeti açısından da büyük önem teşkil etmektedir. 

Yukarıda bahsettiğimiz bu ihtiyaçlara yönelik, kaliteli ve güvenli berber koltukları,  berber tezgahı gibi mobilya arayışı içerisindeyseniz  web sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız, her bütçeye uygun, farklı model ve renklere sahip kuaför mobilyalarına web sitemiz aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Ve Modern Berber Tezgahları

 Berber salonları, iş yerinin mevcut yapısına uygun modern ve kaliteli berber tezgahları tercih etmelidir.  İş yerleri, çağın hizmet anlayışına uygun yapıda yani müşteri memnuniyetinin sağlanmasına katkı sağlayacak tezgahlar kullanmalıdır. Siz de bahsettiğimiz özeliklere sahip,   bütçenize uygun ve kaliteli  berber tezgahı arayışı içerisindeyseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz. El işçiliğiyle ürettiğimiz her döneme uygun yeni model tezgahlarımız, iş yerlerinizin ahengine uyum sağlayacaktır.  Bahsettiğimiz bu berber tezgahlarımızın üretimi 1. sınıf mdflamdan yapılmaktadır. Tezgahlarda kullandığımız aynalar 1. sınıf flotal aynasıdır. Aydınlatmada kullandığımız ürünler ise yeni nesil led teknolojisiyle donatılmaktadır. Tezgahlarımızda kullandığımız çekmeceler gri teleskopik bilyalı ray kullanılarak isterseniz fren özelliğine sahip olarak üretilmektedir.  Tezgahlarımızda son model  akrilik barbershop lavabo kullanılmaktadır.  Ayrıca cnc lazer teknolojisi kullanarak tezgahınızın üzerinde iş yerinizin logosunun ya da isminin yer almasını isteyip ürünlerinizi sizin için kişileştirebiliriz. 

berber tezgahları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir