%100 Güvenli Ödeme SSL Sertifikalı

İkili Berber Tezgahı – İzmir

İkili Berber Tezgahı – İzmir

 

İkili blok berber tezgahı modelimiz toplam 3 metre uzunluğundadır. Derinlik ölçüsü 55 cm olarak belirlenmiştir.Sol ve Sağ kenarda ikili komidinin yanı sıra tezgahın ortasında iki çalışan içinde ayrı ayrı çekmece ve dolap bulunmaktadır.

Aynalarımız 1.sınıf şişecamın flotal aynasıdır. Düz bir ayna kesimi yerine 2 köşesi oval kesilerek farklı bir hava katılmıştır. yine aynı şekilde aynalarımızın arkasında Gizli Led aydınlatma mevcuttur. dükkanınızı kapattığınızda bu ışığı açık bırakıp dışardan görenlere farklı bir izlenim yaşattırabilirsiniz. Berber tezgahlarının en önemli parçalarından biriside lavabodur. bu ürünümüzde Siyah Cam berber lavabosu kullanılmıştır.  Cam estetik ve hijyeniktir. kullanımı her ne kadar zor olsa da bütün tasarımın güzelliğini ortaya çıkaran etkendir.

Gelelim şimdi de en önemli ürüne.. Tabi ki Berber Koltukları

Bu salonumuzda Konsepte uygun Siyah beyaz hidrolikli berber koltuğumuz tercih edilmiştir. Sağlam ve Gösterişli modelimiz tıraş esnasında müşterilerinize konfor sağlamaktadır. Mutlu bir tıraş için müşterinin rahatı kadar hijyende önemlidir. antibakteriyel suni deri ile müşterileriniz için steril bir ortam sunmanız için biz her zaman çalışıyoruz.

İzmir Berber Malzemeleri  imalatı yapan firmamız, kaliteli ve profesyonel bir anlayışıyla hizmetlerini yerine getirmektedir. Her bütçeye uygun güvenli ve sağlam ürünler sunan firmamız, deneyimli  ekibi ile beraber son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarına yön vermektedir.  Siz de iş yerlerinizin demirbaş ve dekorasyon ihtiyacını gidermek isterseniz https://www.izmirberbermalzemeleri.com/ ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için yine web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizim ile irtibat kurabilirsiniz.

berber bekleme koltuğu

Berber tezgahları,berber koltukları, berber dizayn, kuaför mobilyaları, berber tezgah modelleri
Berber dekorasyon modelleri örnek çalışma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir