%100 Güvenli Ödeme SSL Sertifikalı

Berberlik mesleği geçmişten bugüne kadar gelmiş ve bugünden sonra da devam edecek bir meslektir. Bu mesleğin devamında da hiç değişmeyecek olan şey, yapılacak işin kalitesi kadar berber dükkanında kullanılan malzemelerin de kalitesidir. Bir müşterinin devamlı olarak gittiği bir berberde arayacağı nitelikler; kalite ve konfordur.

kaliteli berber tezgahları

Berber koltuğu seçiminde kaliteyi ve konforu tercih etmek, müşteri memnuniyetinin sağlanması için oldukça önemlidir. Firmamızdan sipariş vererek satın alabileceğiniz berber koltukları sayesinde, müşterilerinize ortopedik keyifli ve huzurlu bir tıraş süreci yaşatabilirsiniz. Berber koltuğu yapımında kullandığımız malzemelerin rahat, konforlu, kaliteli olması için oldukça özenli bir çalışma sergilenmektedir. İmalat sürecinde gerekli tüm denemeler yapılarak en iyi sonucun elde edilmesi ve berberlerin en iyi koltuklara sahip olması hedeflenir.

berber tezgahları, berber tezgah modelleri , ahşap berber tezgahı, berber mobilyası

Müşterilerin rahatlığını sağlayacak koltuk seçimleri ile beraber seçimi yapılacak olan berber tezgahları da berberlerin en çok kullandığı alandır. Berber tezgahının boyu ile berber koltuğunun boyu oranlı olmalıdır ki tıraş ve diğer bakım uygulamaları yapılırken rahat çalışma gerçekleşsin. Aynı zamanda berber tezgahının genişliği de doğru tercih edilmelidir. Hem kullanışlı olacak hem de dükkanın alanını daraltmayacak ölçülerde tezgah boyutu seçilmelidir.

Koltuk seçiminde berber dükkanının özelliklerine dikkat etmek gereklidir. İmalatını yaptığımız berber koltuğu ve berber tezgahı çeşitlerinden, dükkanınız için en uygun olan; ferah gösterecek, müşteri rahatlığını sağlayacak, dükkan alanını daraltmayacak şekilde seçimi yapabilirsiniz. Berber dükkanınıza en uygun berber koltuklarını seçmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve seçimlerinizi sipariş ederek dükkanınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konforlu bir Berber Tezgahında Olması Gereken en önemli 5 madde

Firmamız Neden Tercih Edilmeli?

İzmir berber malzemeleri yılların vermiş olduğu tecrübeyle en kaliteli ürünü müşterisine sunmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü ürün kullanımı için firmamız tercih edilmelidir. Firmamızın öncelikli amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bundan dolayı ürünü sattıktan sonra üründe oluşabilecek herhangi bir arızaya karşı yapılması gereken çalışmalar da yapılmaktadır. Firmamızdan aldığınız ürünlerin tamamı garantilidir. Alanında Uzman teknisyenler tarafından Arıza & Bakım işlemleri yapılmaktadır.

berber koltugu tamiri

Firmamızın berber tezgahı üzerine yaptığı onlarca çalışması mevcuttur. Yapılan çalışmalar firmamızın sitesi incelendiği taktirde kolayca görülecektir. Buna ek olarak tasarlanan berber koltuklarını da görmek mümkündür. Firmamız hem berber koltuğu hem de berber tezgahları açısından geniş bir skalaya sahiptir. Bunların yanı sıra firmamız, müşterinin isteği doğrultusunda da özel olarak Konsept berber tezgahları ve Mimari Proje Destekli çalışmaların üretimini gerçekleştirebilir.

Firmamız tarafından imal edilen ürünlerin oldukça kaliteli olmasının yanı sıra fiyat olarak da son derece uygundur. Bunlara ek olarak berber dükkanı tasarımı da yapmakta olan firmamız sayesinde kolay bir şekilde, son derece özenli bir dükkana sahip olmak mümkündür. Bütün bu avantajlara sahip olmak için firmamızla çeşitli kanallar yoluyla iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim için 05535750902 Numaramız’dan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.