%100 Güvenli Ödeme SSL Sertifikalı

Kuaför ve Berber Dükkanı açarken 3D SUNUM

Kuaför ve Berber Dükkanı açarken 3D SUNUM

3D Tasarım Berber Salonu Nedir ?

Günümüz teknolojisi ve firmamızın sağlamış olduğu hizmetlerle artık hayalinizdeki salonu bize anlatıp, imalat aşamasına geçilmeden hemen önce size 3 boyutlu olarak bir önizlemesini gösteriyoruz. Değişmesini istediğiniz yerleri birebir canlı olarak revize edip hayalinizdeki berber dükkanı’nı sizlerle birlikte çalışarak oluşturuyoruz.

3D tasarımın avantajları nelerdir ?

Hayalinizdeki veya Zevkinize uygun tasarımı anında canlı olarak görmeniz için oluşturduğumuz bu hizmet sayesinde Mekanınıza göre beğendiğiniz ürünlerin yerleşimi, nasıl gözüktüğü hakkında planlama yapıyoruz. Bu sektöre yıllarını vermiş ustalarımız sizin için edindiği tecrübeler doğrultusunda En uygun yerleşim planını sizler için öneride bulunuyor.

Bu hizmetten kimler yararlanabiliyor ?

Projelendirme hizmetimizden tüm müşterilerimiz ÜCRETSİZ olarak yararlanabilmektedir. Berber tezgahı seçerken yaşanan kararsızlıkları ücretsiz hizmetimizle en aza indirmiş olmanın mutluluğuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermek bizim için her şeyden önemlidir.

Berber tezgahları 2021 yılında Değişiyor !

Erkek berber tezgah fiyatları modellere ve kullanılan materyellere bağlı olarak farklılık gösterecek. Unutmamalısınız ki berber tezgahları 2021 yılında tasarım olarak klasiklerden uzaklaşacak. Daha modern ve endüstriyel bir görünüm kazanacak. Ahşap ve benzeri malzemelerden yapılmış ürünler son 2 yılda oldukça rağbet gördü. Lakin 2021 yılında daha çok Demir berber tezgahları ön plana çıkacak gibi duruyor. Unutmayın ki Moda olan değil Sizin zevkinize hitap eden ve kullanışlı olan ürünleri tercih etmenizden yanayız. Covit-19 tedbirleri kapsamında berberler ve kuaförlerde daha çok sosyal mesafeye uygun olarak tasarlanan berber ve kuaför dekorasyonları tercih edilmektedir.

Manisadan Serhat bey için hazırlamış olduğumuz 3D Tasarım Berber dükkanından birkaç görsel paylaşalım..Erkek berber tezgah fiyatları modellere ve kullanılan materyellere bağlı olarak farklılık gösterecek. Unutmamalısınız ki berber tezgahları 2021 yılında tasarım olarak klasiklerden uzaklaşacak. Daha modern ve endüstriyel bir görünüm kazanacak. Ahşap ve benzeri malzemelerden yapılmış ürünler son 2 yılda oldukça rağbet gördü. Lakin 2021 yılında daha çok Demir berber tezgahları ön plana çıkacak gibi duruyor. Unutmayın ki Moda olan değil Sizin zevkinize hitap eden ve kullanışlı olan ürünleri tercih etmenizden yanayız. Covit-19 tedbirleri kapsamında berberler ve kuaförlerde daha çok sosyal mesafeye uygun olarak tasarlanan berber ve kuaför dekorasyonları tercih edilmektedir.

Sizde Ücretsiz tasarım desteğinden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir